
Transportkasse Alu-StigenKraftig 470 L 2 mm
8 351 kr10 439 kr
Spar 20 %
Kampanje

Kraftig 470 L 2 mm
8 351 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Solid konstruert 470 L aluminiumskasse i 2 mm med rustfrie hengsler og eksenterlåser som passer til hengelåser. Hengelås ikke inkludert.
Transportkasse Kraftig er produsert i 2,0 mm aluminium dørkplate med sveisede sammenføyninger, og en pakning i lokket gjør at kassen er støv og spruttette. For enklere håndtering leveres den med gummibelagte bærehåndtak.
Volum og størrelse
- 470 L: 1896x525x525 mm (innvendig: 1874x525x515 mm)
Volum og størrelse
- 470 L: 1896x525x525 mm (innvendig: 1874x525x515 mm)
Egenskaper
| Varemerke | Alu-stigen |
|---|---|
| Art.Nr. | 100066 |
| Volum | 470 l |
| Høyde | 515 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Type | Transportkasse |
| Volym | 470 l |
| Vekt | 26,7 kg |
| Bredde | 1896 mm |
| Farge | Aluminium |
| Serie | Proff |
| Dybde | 525 mm |
| Tykkelse | 2 mm |
| EAN-nr | 7071500016719 |
| Nobb | 55380572 |
