


Skyvedør Bygg1Stil 1 Frostet GlassBxH: 72,5x204 cm, NCS S-0502-Y, Hvit
9 800 kr13 914 kr
Spar 30 %
Kampanje
tom 31/5
Vi har prisgaranti og produktrådgivning!
?
Ring / send e-post til oss. Bredde Dørblad

Stil 1 Frostet Glass
BxH: 72,5x204 cm, NCS S-0502-Y, Hvit9 800 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Skyvedør Bygg1 Stil1 Frostet Glass er en elegant skyvedør med et stort glassfelt i frostet glass.
Eksklusive innerdører som er av høyeste kvalitet og er å anse som et flott møbel.
Overflaten er belagt med 4mm MDF som er malt med syreherdet maling, eller eikefiner.
I tillegg til en fantastisk overflate er dørene oppbygd med ramtre av laminert fingerskjøtt furu, som gjør at de har en suveren stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
- Laminert ramtre (12cm), bredere ramtre nede (17cm)
- Speil av 12mm MDF
- 4mm MDF på alle flater, kvistfri furu på kantene
- Syreherdet maling i farge Hvit NSC S 0502-Y, Klassisk Hvit NCS S0500-N og Svart NCS 9000-N er standard, andre farger på bestilling
- Eikedørene har samme konstruksjon, med eikefiner på alle flater og brune beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og –katedralglass
- Sprosser i MDF
Overflaten er belagt med 4mm MDF som er malt med syreherdet maling, eller eikefiner.
I tillegg til en fantastisk overflate er dørene oppbygd med ramtre av laminert fingerskjøtt furu, som gjør at de har en suveren stabilitet.
Alle dørene leveres i ulike varianter: Enfløya, tofløya, dør med sidefelt, tette, med glassfelt og som skyvedør.
Med innfelt glass øker romfølelsen og lyset flyter fritt mellom rommene. Skyvedører er plassbesparende og praktisk.
Disse dørene anbefales i kombinasjon med karm med dempelist.
- Laminert ramtre (12cm), bredere ramtre nede (17cm)
- Speil av 12mm MDF
- 4mm MDF på alle flater, kvistfri furu på kantene
- Syreherdet maling i farge Hvit NSC S 0502-Y, Klassisk Hvit NCS S0500-N og Svart NCS 9000-N er standard, andre farger på bestilling
- Eikedørene har samme konstruksjon, med eikefiner på alle flater og brune beslag
- Glassdørene har 4mm herdet sikkerhetsglass
- Klart glass er standard, men dørene kan også skaffes med frostet, sotet og –katedralglass
- Sprosser i MDF
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 42949132 |
| Bredde Dørblad | 72,5 cm |
| Høyde Dørblad | 204 cm |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Høyde Modulmål | 210 cm |
| Serie | Stil |
| Farge | NCS S-0502-Y, Hvit |
| Glass | Ja |
| Tykkelse | 40 mm |
| Type | Skyvedør |
| Design | Fyllingsdør |
| Stil | Moderne |
| Glasstype | Frostet Glass |
| NCS-farge | NCS S0502-Y |
| EAN-nr | 7070526112535 |
| Nobb | 42949132 |
