
Flis ArredoCarrara Blank 10x20 cm
199 kr/m² 249 kr/m²
Spar 20 %
Kampanje
38h igjen!

Carrara Blank 10x20 cm
199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Carrara Blank 10x20 cm er en marmorert hvit flis fra Arredo med rett kant. Kun beregnet for vegg, kan ikke legges som gulv.
Ting å tenke på: Keramikk er et naturmateriale og kan derfor variere i farge og litt i format, selv fra samme serie. Kontroller derfor nyanser og størrelsesvarianter før montering. Reklamasjon etter montering godkjennes ikke. Husk også å legge til ca 10% ekstra i svinn når du beregner behovet for fliser og klinker.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 299108 |
| Mønster | Marmor |
| Lengde | 20 cm |
| Bredde | 20 cm |
| Farge | Hvit |
| Mål | 10x20 cm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Størrelse | 10x20 cm |
| Antall | 1 m²/frp |
| Antall | 50 st/frp |
| Tåler Gulvvarme | Nei |
| Form | Rektangulær |
| Type | Flis |
| Bruksflate | Kun vegg |
| Kant | Rett |
| Frostsikker | Nei |
| Overflate | Blank |
| Forbruk | + 10% |
| Bruksområde | Innendørs |
