


Flis ArredoPolar Hvit Matt 15x15 cm
139 kr/m² 199 kr/m²Pris/pk 137,61
Spar 30 %
Kampanje
Beskrivelse
Polar er en klassisk hvit flis som er en utmerket grunnflis for både små og store prosjekter. Polar har en avrundet kant.
Polar er stilig, enkel å montere og passer inn i de fleste baderomsmiljøer. Takket være glasuren kan verken smuss, bakterier eller muggsporer feste seg på flisen og flisene. Fliser som passer perfekt som veggkledning i alle typer innendørsmiljøer.
OBS! Husk å legge til ca 10% ekstra i avfall når du beregner flis- og klinkerforbruk. Prisen ovenfor vises i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pk. En omregning fra kvadratmeter til hele pk gjøres når du legger varen i handlekurven. Flisene kjøres hjem til din eiendomsgrense, enkelt og behagelig for deg som kunde.
OBS! Husk å legge til ca 10% ekstra i avfall når du beregner flis- og klinkerforbruk. Prisen ovenfor vises i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pk. En omregning fra kvadratmeter til hele pk gjøres når du legger varen i handlekurven. Flisene kjøres hjem til din eiendomsgrense, enkelt og behagelig for deg som kunde.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 456473 |
| Farge | Hvit |
| Forbruk | + 10% |
| Kant | Rund |
| Lengde | 15 cm |
| Mønster | Ensfarget |
| Bruksflate | Kun vegg |
| Form | Kvadratisk |
| Antall (m2/pk) | 0,99 m²/frp |
| Antall (stk/pakke) | 44 st/frp |
| Tykkelse | 8 mm |
| Produkttype | Flis |
| Bruksområde | Innendørs |
| Bredde | 15 cm |
| Overflate | Matt |
| Frostsikker | Nei |
| Mål | 15x15 cm |
| Størrelse | 15x15 cm |
