





Flis ArredoPolar Hvit Matt 20x40 cm
174 kr/m² 249 kr/m²Pris/pk 208,80
Spar 30 %
Kampanje
37h igjen!
Beskrivelse
Polar er en klassisk hvit flis som er en god grunnflis for både små og store prosjekter. Polar har avrundet kant.
Polar er stilfull, enkel å montere og passer inn i de fleste baderomsmiljøer. Takket være glasuren kan verken smuss, bakterier eller muggsporer feste seg på flisen og flisen. Fliser som passer utmerket som veggkledning i alle typer innendørsmiljøer.
OBS! Husk å legge til ca 10% ekstra i svinn når du beregner flis- og klinkerforbruk. Prisen ovenfor vises i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. En omregning fra kvadratmeter til hele pakker skjer når du legger varen i handlekurven. Flisen leveres hjem til din eiendomsgrense, enkelt og praktisk for deg som kunde.
OBS! Husk å legge til ca 10% ekstra i svinn når du beregner flis- og klinkerforbruk. Prisen ovenfor vises i kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. En omregning fra kvadratmeter til hele pakker skjer når du legger varen i handlekurven. Flisen leveres hjem til din eiendomsgrense, enkelt og praktisk for deg som kunde.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 255158 |
| Mønster | Ensfarget |
| Lengde | 20 cm |
| Bredde | 40 cm |
| Farge | Hvit |
| Mål | 20x40 cm |
| Tykkelse | 8 mm |
| Størrelse | 20x40 cm |
| Antall | 1,2 m²/frp |
| Antall | 15 st/frp |
| Tåler Gulvvarme | Nei |
| Form | Rektangulær |
| Type | Flis |
| Bruksflate | Kun vegg |
| Kant | Rund |
| Frostsikker | Nei |
| Overflate | Matt |
| Serie | Classico |
| Forbruk | + 10% |
| Bruksområde | Innendørs |
