
Fliser LhådösLife Taco Hvit 4,6x4,6 cm
7 kr10 kr
Spar 30 %
Kampanje

Life Taco Hvit 4,6x4,6 cm
7 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Life er en matt flis som ligner marmor og som forbedrer alle miljøer. Fin marmorering gir et luksuriøst inntrykk. Life 20x20 er en oktagon-flis som kompletteres med en passende bit, Life taco 4,6x4,6. Begge disse er tilgjengelige i både svart og hvit.
Egenskaper
| Varemerke | Lhådös |
|---|---|
| Art.Nr. | 21012 |
| Farge | Hvit |
| Forbruk | + 10% |
| Kant | Rund |
| Lengde | 4,6 cm |
| Mønster | Marmor |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Serie | Life |
| Form | Kvadratisk |
| Antall (m2/pk) | 0,127 m²/frp |
| Tykkelse | 7 mm |
| Produkttype | Fliser |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Bredde | 4,6 cm |
| Overflate | Matt |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Nei |
| Mål | 4,6x4,6 cm |
| Størrelse | 4,6x4,6 cm |
