


Fliser LhådösVerde Alpi 28x59 cm
910 kr/m²1 300 kr/m²Pris/pk 900,90
Spar 30 %
Kampanje
20h igjen!
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Verde Alpi er en granittkeramikk som ligner marmor med en blank overflate. En slitesterk og fin flis i grønne nyanser og naturlige marmoreringer. Finnes i flere størrelser.
Med det nøye utvalgte sortimentet håper vi å kunne inspirere og bidra til vakre rom over hele Sverige. På Lhådös har vi et bredt utvalg av fliser og klinker som stadig endrer seg i farger, former og strukturer. I sortimentet finner du også Mosaikkk, glassblokker og naturstein. Finn din egen favoritt!
MERK! Fargeskift er helt naturlige fordi keramikk er et naturmateriale. Kontroller farger og størrelsesvarianter før montering. Reklamasjoner etter montering godtas ikke. Husk også at en skjerm ikke alltid kan gjengi en flises farge og struktur på en helt korrekt måte. Legg til ca 10% ekstra i svinn når du beregner behovet for fliser og klinker.
MERK! Fargeskift er helt naturlige fordi keramikk er et naturmateriale. Kontroller farger og størrelsesvarianter før montering. Reklamasjoner etter montering godtas ikke. Husk også at en skjerm ikke alltid kan gjengi en flises farge og struktur på en helt korrekt måte. Legg til ca 10% ekstra i svinn når du beregner behovet for fliser og klinker.
Egenskaper
| Varemerke | Lhådös |
|---|---|
| Art.Nr. | 37000 |
| Mønster | Marmor |
| Lengde | 59 cm |
| Bredde | 28 cm |
| Farge | Grønn |
| Mål | 28x59 cm |
| Tykkelse | 11 mm |
| Størrelse | 28x59 cm |
| Antall | 0,99 m²/frp |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Form | Rektangulær |
| Type | Fliser |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Kant | Rett |
| Serie | Verde Alpi |
| Frostsikker | Ja |
| Overflate | Blank |
| Forbruk | + 10% |
| Antall | 6 stk/m2 |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
