



Klinker ArredoArigato Brun 30x60 cm
239 kr/m² 299 kr/m²Pris/pk 382,40
Spar 20 %
Kampanje
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Arigato Brown er en flis i melerte brune nyanser. Flisen har en lett grov overflate med et svakt skimmer ved belysning. Passer i alle miljøer, både på gulv og på vegg. Flisens sterke strukturoverflate gjør den egnet for miljøer med bevegelse. Fliser i Arigato-serien er for deg som ønsker et virkelig stilig flisgulv i for eksempel entré, vaskerom, forstue eller uterom mm.
Varemerke
Beskrivelse
Arigato Brown er en flis i melerte brune nyanser. Flisen har en lett grov overflate med et svakt skimmer ved belysning. Passer i alle miljøer, både på gulv og på vegg. Flisens sterke strukturoverflate gjør den egnet for miljøer med bevegelse. Fliser i Arigato-serien er for deg som ønsker et virkelig stilig flisgulv i for eksempel entré, vaskerom, forstue eller uterom mm.
OBS! Fargevariasjoner er helt naturlige siden keramikk er et naturmateriale. Vær oppmerksom på at flisen kan se noe annerledes ut i virkeligheten, ettersom bildekvaliteten varierer mye fra skjerm til skjerm. Eventuelle reklamasjoner må gjøres før montering, reklamasjoner etter montering aksepteres ikke. Prisen er per kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. Husk også å legge til ca 10% ekstra i avfall når du beregner behovet for fliser og klinker.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 266193 |
| Farge | Brun |
| Forbruk | + 10% |
| Kant | Rund |
| Lengde | 60 cm |
| Mønster | Stein/betong |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Serie | Arigato |
| Form | Rektangulær |
| Antall (m2/pk) | 1,6 m²/frp |
| Antall (stk/pakke) | 9 st/frp |
| Tykkelse | 8,5 mm |
| Produkttype | Klinker |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Bredde | 30 cm |
| Overflate | Matt |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Mål | 30x60 cm |
| Størrelse | 30x60 cm |
| EAN-nr | 7340072808597 |