




Klinker ArredoSiena Lysgrå Matt 30x60 cm
389 kr/m²Pris/pk 486,25
Beskrivelse
Siena er en stilren fliskolleksjon inspirert av kalkstein. Med dempede farger og naturlige mønstre får man en harmonisk base som passer i mange ulike miljøer.
Den lysegrå fargen passer veldig fint inn i både moderne og industriell interiør. Det fungerer like godt å bruke denne lekre flisen i hjemmemiljø som i kommersielle miljøer. Anbefalt fuglbredd er på 2 mm.
OBS! Fargenyanser er helt naturlige siden keramikk er et naturlig materiale. Vær oppmerksom på at flisen kan se noe annerledes ut i virkeligheten, da bildekvaliteten varierer sterkt fra skjerm til skjerm. Eventuelle reklamasjoner gjøres før montering, reklamasjoner etter montering godtas ikke. Prisen er per kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. Husk også å legge til ca 10% ekstra i svinn når du beregner behovet for fliser og klinker.
OBS! Fargenyanser er helt naturlige siden keramikk er et naturlig materiale. Vær oppmerksom på at flisen kan se noe annerledes ut i virkeligheten, da bildekvaliteten varierer sterkt fra skjerm til skjerm. Eventuelle reklamasjoner gjøres før montering, reklamasjoner etter montering godtas ikke. Prisen er per kvadratmeter, men produktet selges kun i hele pakker. Husk også å legge til ca 10% ekstra i svinn når du beregner behovet for fliser og klinker.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 491165 |
| Farge | Grå |
| Forbruk | + 10% |
| Kant | Rett |
| Lengde | 60 cm |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Serie | Siena |
| Form | Rektangulær |
| Antall (m2/pk) | 1,25 m²/frp |
| Antall (stk/pakke) | 7 st/frp |
| Tykkelse | 8 mm |
| Produkttype | Klinker |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Bredde | 30 cm |
| Overflate | Matt |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Mål | 30x60 cm |
| Størrelse | 30x60 cm |
