







Klinker BricmateJ33 Norrvange Ivory 30x30 cm
749 kr/m²Pris/pk 599,20
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klinker Bricmate J33 Norrvange Ivory 30x30 cm
Bricmate J Norrvange Ivory er en granittkeramikk i en varm jordfarge med matt overflate. Svært naturtro, detaljert og rik på variasjon med fossilaktige og naturlige detaljer. Skivene er inspirert av den gotlandske kalksteinen. Serien inkluderer fliser for gulv og vegg innendørs samt benkeplater som tilpasses etter behov.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 510868 |
| Kant | Rett |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Antall | 9 st/frp |
| Type | Klinker |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Overflate | Matt |
| Farge | Beige |
| Mønster | Kalkstein |
| Lengde | 29,8 cm |
| Bredde | 29,8 cm |
| Forbruk | + 10% |
| Form | Kvadratisk |
| Serie | J Norrvange |
| Antall | 0,8 m²/frp |
| Størrelse | 30x30 cm |
| Mål | 30x30 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| EAN-nr | 8435505621863 |
