







Klinker BricmateJ36 Jura Select Ivory 30x60 cm
749 kr/m²Pris/pk 808,92
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klinker Bricmate J36 Jura Select Ivory 30x60 cm
Bricmate Jura Select Ivory er en lybeige granittkeramikk inspirert av den klassiske jurakalksteinen. Steinen er svært populær som bygge- og innredningsmateriale samt som benkeplate.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 467932 |
| Kant | Rett |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Antall | 6 st/frp |
| Tykkelse | 9 cm |
| Type | Klinker |
| Bruksområde | Innendørs |
| Overflate | Matt |
| Farge | Beige |
| Forbruk | + 10% |
| Serie | J Jura Select Ivory |
| Antall | 1,08 m²/frp |
| Mål | 30x60 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Tykkelse | 9 mm |
| EAN-nr | 7340180903764 |
