






Klinker BricmateJ36 Norrvange Beige 30x60 cm
749 kr/m²Pris/pk 808,92
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klinker Bricmate J36 Norrvange Beige 30x60 cm
Bricmate J Norrvange Beige er en granittkeramikk i en varm jordfarge med matt overflate. Svært naturtro, detaljert og rik på variasjon med fossilaktige og naturlige detaljer. Skivene er inspirert av den gotlandske kalksteinen. Serien inkluderer fliser for gulv og vegg innendørs og utendørs samt benkeplater som tilpasses etter behov.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 450780 |
| Kant | Rak |
| Bruksflate | Golv och Vägg |
| Antall | 6 stk/pk |
| Tykkelse | 9 cm |
| Type | Klinker |
| Bruksområde | Inomhus/Utomhus |
| Overflate | Matt |
| Farge | Beige |
| Forbruk | + 10% |
| Lengde | 60 cm |
| Mønster | Kalksten |
| Serie | J Norrvange |
| Form | Rektangulär |
| Antall | 1,08 m²/pk |
| Bredde | 30 cm |
| Mål | 30x60 cm |
| Størrelse | 30x60 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Tykkelse | 9 mm |
| EAN-nr | 8435505603357 |
