











Klinker BricmateJ36 Norrvange Light Grey 30x60 cm
749 kr/m²Pris/pk 808,92
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klinker Bricmate J36 Norrvange Light Grey 30x60 cm
J36 Norrvange Light Grey er en lys grå granittkeramikk med matt overflate. Flisen er frostsikker og kan brukes på både gulv og vegg innendørs eller i offentlige miljøer.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 452476 |
| Kant | Rak |
| Bruksflate | Golv och Vägg |
| Antall (stk/pakke) | 6 stk/pk |
| Tykkelse | 9 cm |
| Produkttype | Klinker |
| Bruksområde | Inomhus/Utomhus |
| Overflate | Matt |
| Farge | Grå |
| Forbruk | + 10% |
| Lengde | 60 cm |
| Mønster | Kalksten |
| Serie | J Norrvange |
| Form | Rektangulär |
| Antall (m2/pk) | 1,08 m²/pk |
| Bredde | 30 cm |
| Mål | 30x60 cm |
| Størrelse | 30x60 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Tykkelse | 9 mm |
| EAN-nr | 8435505608147 |
