









Klinker BricmateJ66 Azul Olive
799 kr/m²Pris/pk 862,92
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klinker Bricmate J66 Azul Olive
Serie J Azul Olive er en granittkeramikk inspirert av den svært populære portugisiske kalksteinen Azul Valverde. Steinen er en kjent klassiker som brukes over hele Europa på gulv og vegger samt som benkeplater. Serie J Azul Olive varierer i nyanser av gråbrun med fossillignende detaljer.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 481818 |
| Kant | Rett |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Antall (stk/pakke) | 3 st/frp |
| Tykkelse | 9 cm |
| Produkttype | Klinkerflis |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Overflate | Matt |
| Farge | Grå |
| Mønster | Kalkstein |
| Lengde | 60 cm |
| Bredde | 60 cm |
| Forbruk | + 10% |
| Form | Kvadratisk |
| Serie | J Azul Olive |
| Antall (m2/pk) | 1,08 m²/frp |
| Størrelse | 60x60 cm |
| Mål | 60x60 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Tykkelse | 9 mm |
| EAN-nr | 7340180903146 |
