





Klinker BricmateJ66 Jura Select Classic 60x60 cm
799 kr/m²Pris/pk 862,92
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klinker Bricmate J66 Jura Select Classic 60x60 cm
Bricmate Jura Select Classic er en granittkeramikk inspirert av den klassiske jurakalksteinen som brytes i det sørlige Tyskland. Steinen er svært populær som bygge- og innredningsmateriale samt som benkeplate.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 467926 |
| Kant | Rett |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Antall (stk/pakke) | 3 st/frp |
| Tykkelse | 9 cm |
| Produkttype | Klinker |
| Bruksområde | Innendørs |
| Overflate | Matt |
| Farge | Beige |
| Forbruk | + 10% |
| Serie | J Jura Select Classic |
| Antall (m2/pk) | 1,08 m²/frp |
| Mål | 60x60 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Tykkelse | 9 mm |
| EAN-nr | 7340180903702 |
