





Klinker BricmateJ66 Norrvange Beige 60x60 cm
799 kr/m²Pris/pk 862,92
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klinker Bricmate J66 Norrvange Beige 60x60 cm
J Norrvange er en granittkeramikk som henter sin inspirasjon fra den trendy og eksklusive kalksteinen Norrvange fra Gotland. J Norrvange er en rettskåret og frostsikker granittkeramikk for gulv og vegg.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 452922 |
| Kant | Rett |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Antall | 3 stk/pk |
| Tykkelse | 9 cm |
| Type | Klinker |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Overflate | Matt |
| Farge | Beige |
| Forbruk | + 10% |
| Lengde | 60 cm |
| Mønster | Kalkstein |
| Serie | J Norrvange |
| Form | Kvadratisk |
| Antall | 1,08 m²/pk |
| Bredde | 60 cm |
| Mål | 60x60 cm |
| Størrelse | 60x60 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Tykkelse | 9 mm |
| EAN-nr | 8435505603333 |
