




Klinker BricmateJ66 Norrvange Light Grey 60x60 cm
799 kr/m²Pris/pk 862,92
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klinker Bricmate J66 Norrvange Light Grey 60x60 cm
J66 Norrvange Light Grey er en matt granittkeramikk med variasjoner i nyanse og mønster. Flisen måler 60x60 cm og kan brukes på gulv og vegg både innendørs og utendørs.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 452729 |
| Kant | Rett |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Antall (stk/pakke) | 3 st/frp |
| Tykkelse | 9 cm |
| Produkttype | Klinker |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Overflate | Matt |
| Farge | Grå |
| Forbruk | + 10% |
| Lengde | 60 cm |
| Mønster | Kalkstein |
| Serie | J Norrvange |
| Form | Kvadratisk |
| Antall (m2/pk) | 1,08 m²/frp |
| Bredde | 60 cm |
| Mål | 60x60 cm |
| Størrelse | 60x60 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Tykkelse | 9 mm |
| EAN-nr | 8435505608222 |
