













Klinker BricmateJ66 Runö Grey
749 kr/m²Pris/pk 808,92
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klinker Bricmate J66 Runö Grey
J Runö er en varm grå granittkeramikk med kalksteinsutseende i en matt overflate. Runö er svært naturlig med fossilaktige detaljer og vakre varierende toneforskjeller mellom platene. Inspirert av steinen som er utvunnet langs kalksteinsbeltet som strekker seg fra Öland, under Østersjøen og det gamle svenske landskapet på øyene utenfor kysten av Estland og videre gjennom Tallinn og opp til St. Petersburg. Kalksteinen, som markedsføres under flere navn som f.eks. Baltic Grey & Reval Kalksten, har blitt utvunnet langs denne linjen i generasjoner og har blitt brukt i bygninger rundt om i hele Skandinavia.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 483343 |
| Kant | Rett |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Antall (stk/pakke) | 3 st/frp |
| Tykkelse | 9 cm |
| Produkttype | Klinkerflis |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Overflate | Matt |
| Farge | Grå |
| Mønster | Kalkstein |
| Lengde | 60 cm |
| Bredde | 60 cm |
| Forbruk | + 10% |
| Form | Kvadratisk |
| Serie | J Runö Grey |
| Antall (m2/pk) | 1,08 m²/frp |
| Mål | 60x60 cm |
| Størrelse | 60x60 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Tykkelse | 9 mm |
| EAN-nr | 7340180903320 |
