





Klinker BricmateM33 Glanshammar White Matt 30x30 cm
749 kr/m²Pris/pk 808,92
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klinker Bricmate M33 Glanshammar White Matt 30x30 cm
M Glanshammar White Matt er en granittkeramikk i en lys tone med innslag av mørkere årer. Inspirert av den ikoniske svenske Ekebergsmarmoren som brytes i Glanshammar utenfor Örebro. Ekeberg har blitt kalt den svenske Carrara-marmoren. Det er med utgangspunkt i dette at vi har utviklet en variant av Glanshammar med samme mønster, men med grunnfarge og åremønster inspirert av Carrara. M Glanshammar White Matt i granittkeramikk er lys hvitgrå med mørkere partier og en matt, sklisikker overflate. Passer på gulv og vegger både i hjemmemiljø og i offentlige områder. Serien Glanshammar er tilgjengelig i overflatene 'Matt' og 'Honed', som er fargekoordinerte og kan kombineres i samme rom.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 510874 |
| Kant | Rett |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Antall | 12 st/frp |
| Type | Klinker |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Overflate | Matt |
| Mønster | Marmor |
| Lengde | 30 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Forbruk | + 10% |
| Form | Kvadratisk |
| Serie | M Glanshammar |
| Antall | 1,08 m²/frp |
| Mål | 30x30 cm |
| Størrelse | 30x30 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| EAN-nr | 788845852083 |
