








Klinker BricmateM66 Glanshammar Honed 60x60 cm
999 kr/m²Pris/pk 1 078,92
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klinker Bricmate M66 Glanshammar Honed 60x60 cm
M Glanshammar Honed er en polert granittkeramikk i en dus varm tone. Inspirert av den ikoniske svenske Ekeberg-marmoren som er utvunnet i Glanshammar utenfor Örebro. Ekeberg er en elegant, klassisk og eksklusiv stein som har blitt kalt den svenske Carrara-marmoren.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 476628 |
| Kant | Rett |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Antall (stk/pakke) | 3 st/frp |
| Produkttype | Klinkerflis |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Overflate | Blank |
| Farge | Hvit |
| Mønster | Marmor |
| Lengde | 59,5 cm |
| Bredde | 59,5 cm |
| Forbruk | + 10% |
| Form | Rektangulær |
| Serie | M Glanshammar |
| Antall (m2/pk) | 1,08 m²/frp |
| Mål | 60x60 cm |
| Størrelse | 60x60 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| EAN-nr | 7340180901937 |
