









Klinker BricmateM66 Kolmården 60x60 cm
849 kr/m²Pris/pk 916,92
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klinker Bricmate M66 Kolmården 60x60 cm
M Kolmården er en granittkeramikk inspirert av den klassiske svenske marmoren med samme navn som har blitt utvunnet i Östergötland i flere århundrer. Serien har en matt overflate og varierer som marmor i mønster og nyanse fra grønn-svarte partier til lysegrønne og grå skifter.
Egenskaper
| Varemerke | Bricmate |
|---|---|
| Art.Nr. | 476881 |
| Kant | Rett |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Antall (stk/pakke) | 3 st/frp |
| Produkttype | Klinkerflis |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Overflate | Matt |
| Farge | Grønn |
| Mønster | Marmor |
| Lengde | 59,6 cm |
| Bredde | 59,6 cm |
| Forbruk | + 10% |
| Form | Kvadratisk |
| Serie | M Kolmården |
| Antall (m2/pk) | 1,08 m²/frp |
| Mål | 60x60 cm |
| Størrelse | 60x60 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| EAN-nr | 7340180902200 |
