
Klinker Coem CeramicheHeritage Ivory Beige 41x61 cm
599 kr/m²Pris/pk 748,75
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Heritage fra Coem Ceramiche er en klinkerflis i en vakker hvit-beige nyanse. Flisens unikt hamrede kanter gir et genuint rustikt sluttresultat. Med Heritage kan du skape en herlig middelhavsstemning.
Egenskaper
| Varemerke | Coem Ceramiche |
|---|---|
| Art.Nr. | 267864 |
| Farge | Beige |
| Forbruk | + 10% |
| Kant | Ujevn |
| Lengde | 61 cm |
| Mønster | Stein/betong |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Serie | Heritage |
| Form | Rektangulær |
| Antall (m2/pk) | 1,253 m²/frp |
| Produkttype | Klinker |
| Bruksområde | Innendørs |
| Bredde | 41 cm |
| Overflate | Matt |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Nei |
| Mål | 41x61 cm |
| Størrelse | 41x61 cm |
