




Klinker Coem CeramicheReverso Grigio Grå P/R 60x60 cm
749 kr/m²Pris/pk 1 078,56
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Reverso Grigio fra Coem Ceramiche er en stilig flis i grå farge. Flisen har dimensjonene 60x60 cm og kan settes både på gulv og vegger. Denne flisen tåler gulvvarme samt frost, og kan dermed brukes både innendørs og utendørs.
Egenskaper
| Varemerke | Coem Ceramiche |
|---|---|
| Art.Nr. | 297875 |
| Farge | Grå |
| Forbruk | + 10% |
| Kant | Rett |
| Lengde | 60 cm |
| Mønster | Stein/betong |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Serie | Reverso |
| Form | Kvadratisk |
| Antall (m2/pk) | 1,44 m²/frp |
| Produkttype | Klinker |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Bredde | 60 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Mål | 60x60 cm |
| Størrelse | 60x60 cm |
