


Klinker ArredoBamboo Hvit Mosaic 1x30 cm
18 kr/st25 kr/stPris/pk 234
Spar 28 %
Kampanje
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Klinker Bamboo. Flis med mønster av bambusfibre.
Granittkeramikk er en keramisk flis laget av leire, men med steinens hardhet og motstandsdyktighet. Granittkeramikk har svært lav vannabsorpsjon og er frostbestandig, noe som gjør at den kan legges både ute og inne, både på vegger og gulv. Vakker, slitesterk og lett å holde ren.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 254865 |
| Farge | Hvit |
| Forbruk | + 10% |
| Kant | Rett |
| Lengde | 30 cm |
| Nettstørrelse | 30x30 cm |
| Mønster | Stripete |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Serie | Bamboo |
| Form | Rektangulær |
| Antall (m2/pk) | 1,17 m²/frp |
| Antall (stk/pakke) | 13 st/frp |
| Produkttype | Mosaikk |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Bredde | 1 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Mål | 1x30 cm |
| Størrelse | 1x30 cm |
