



Klinker ArredoBamboo Sort Mosaic 2x30 cm
18 kr/st25 kr/stPris/pk 198
Spar 28 %
Kampanje
17h igjen!
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Flis med mønster av bambusfibre.
Granittkeramikk er en keramisk flis laget av leire, men med steinens hardhet og holdbarhet. Granittkeramikk har svært lav vannabsorpsjon og er frostsikker, noe som gjør at den kan legges både ute og inne, både på vegger og gulv. Vakkert, slitesterkt og lett å holde ren.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 254861 |
| Mønster | Stripete |
| Lengde | 30 cm |
| Bredde | 2 cm |
| Farge | Sort |
| Mål | 2x30 cm |
| Størrelse | 2x30 cm |
| Antall | 0,99 m²/frp |
| Antall | 11 st/frp |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Form | Rektangulær |
| Type | Mosaikk |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Kant | Rett |
| Frostsikker | Ja |
| Serie | Bamboo |
| Forbruk | + 10% |
| Nettstørrelse | 30x30 cm |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
