


Klinker ArredoGalaxy Pigaet Beige Mosaic 3x3 cm
45 kr/st64 kr/stPris/pk 585
Spar 30 %
Kampanje
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Klinker Galaxy. Mattglanset flis med skarp, rett kant.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 265908 |
| Farge | Beige |
| Forbruk | + 10% |
| Kant | Rett |
| Lengde | 3 cm |
| Nettstørrelse | 30x30 cm |
| Mønster | Ensfarget |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Serie | Galaxy |
| Form | Kvadratisk |
| Antall (m2/pk) | 1,17 m²/frp |
| Antall (stk/pakke) | 13 st/frp |
| Produkttype | Mosaikk |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Bredde | 3 cm |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Mål | 3x3 cm |
| Størrelse | 3x3 cm |
