


Klinker ArredoGalaxy Rolex Grå Mosaic 2x30 cm
27 kr/st38 kr/stPris/pk 297
Spar 29 %
Kampanje
16h igjen!
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Klinker Galaxy. Mattglanset flis med skarp, rett kant.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 255036 |
| Mønster | Ensfarget |
| Lengde | 30 cm |
| Bredde | 2 cm |
| Farge | Gråbrun |
| Mål | 2x30 cm |
| Størrelse | 2x30 cm |
| Antall | 0,99 m²/frp |
| Antall | 11 st/frp |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Form | Rektangulær |
| Type | Mosaikk |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Kant | Rett |
| Frostsikker | Ja |
| Serie | Galaxy |
| Forbruk | + 10% |
| Nettstørrelse | 30x30 cm |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
