



Klinker ArredoLoft Moka Brun Mosaic 5x5 cm
18 kr/st25 kr/stPris/pk 234
Spar 28 %
Kampanje
16h igjen!
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Loft er en moderne minimalistisk flis som måler 4,8x4,8 cm og er festet på et nett som måler 30x30 cm. Flisen er brun og har en matt overflate.
Flisen er vakker, slitesterk og lett å holde ren. Kan brukes både innendørs og utendørs.
OBS! Fargeskift er helt naturlig siden keramikk er et naturmateriale. Vær oppmerksom på at flisen kan se litt annerledes ut i virkeligheten ettersom bildekvaliteten varierer mye fra skjerm til skjerm. Eventuelle reklamasjoner gjøres før montering, reklamasjoner etter montering godkjennes ikke. Prisen er per stykk, men produktet selges kun i hele pakker. Husk også å legge til ca 10% ekstra i svinn når du beregner behovet for fliser og klinker.
OBS! Fargeskift er helt naturlig siden keramikk er et naturmateriale. Vær oppmerksom på at flisen kan se litt annerledes ut i virkeligheten ettersom bildekvaliteten varierer mye fra skjerm til skjerm. Eventuelle reklamasjoner gjøres før montering, reklamasjoner etter montering godkjennes ikke. Prisen er per stykk, men produktet selges kun i hele pakker. Husk også å legge til ca 10% ekstra i svinn når du beregner behovet for fliser og klinker.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 255129 |
| Mønster | Ensfarget |
| Lengde | 30 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Farge | Brun |
| Mål | 5x5 cm |
| Tykkelse | 10 mm |
| Størrelse | 30x30 cm |
| Antall | 1,17 m²/frp |
| Antall | 13 st/frp |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Type | Mosaikk |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Kant | Rett |
| Overflate | Matt |
| Frostsikker | Ja |
| Serie | Loft |
| Forbruk | + 10% |
| Nettstørrelse | 30x30 cm |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
