



Klinker ArredoQuartz Brun Mosaic 2x30 cm
63 kr/st90 kr/stPris/pk 819
Spar 30 %
Kampanje
tom 31/5
Beskrivelse
Tidløs flis i fire sober farger. Uendelige kombinasjonsmuligheter med et stort antall formater.
Granittkeramikk er en keramisk flis laget av leire, men med steinens hardhet og holdbarhet. Granittkeramikk har svært lav vannabsorpsjon og er frostsikker, noe som gjør at den kan legges både ute og inne, både på vegger og gulv. Vakkert, slitesterkt og lett å holde ren.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 255187 |
| Farge | Brun |
| Forbruk | + 10% |
| Kant | Rett |
| Lengde | 30 cm |
| Nettstørrelse | 30x30 cm |
| Mønster | Stein/betong |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Serie | Quartz |
| Form | Rektangulær |
| Antall | 1,17 m²/frp |
| Antall | 13 st/frp |
| Type | Mosaikk |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Bredde | 2 cm |
| Antall | 222,22 stk/m2 |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Frostsikker | Ja |
| Mål | 2x30 cm |
| Størrelse | 2x30 cm |
