


Klinker ArredoQuartz Brun Mosaic 5x5 cm
27 kr/st38 kr/stPris/pk 351
Spar 29 %
Kampanje
13h igjen!
Beskrivelse
Tidløs flis i fire sober farger. Uendelige kombinasjonsmuligheter med et stort antall formater.
Granittkeramikk er en keramisk flis laget av leire, men med steinens hardhet og holdbarhet. Granittkeramikk har svært lav vannabsorpsjon og er frostsikker, noe som gjør at den kan legges både ute og inne, både på vegger og gulv. Vakkert, slitesterkt og lett å holde ren.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 255189 |
| Mønster | Stein/betong |
| Lengde | 5 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Farge | Brun |
| Mål | 5x5 cm |
| Størrelse | 5x5 cm |
| Antall | 1,17 m²/frp |
| Antall | 13 st/frp |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Type | Mosaikk |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Kant | Rett |
| Frostsikker | Ja |
| Serie | Quartz |
| Forbruk | + 10% |
| Nettstørrelse | 30x30 cm |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| Antall | 400 stk/m2 |
