



KlinkerMosaikk ArredoWenice Grå 4,5x4,5 cm
18 kr/st25 kr/stPris/pk 180
Spar 28 %
Kampanje
17h igjen!
Beskrivelse
Grå klinkermosaikk i Wenice-serien som er lettstelt og slitesterk. Kan brukes for gulv eller vegg.
OBS! Fargevariasjoner er helt naturlige siden keramikk er et naturlig materiale. Vær oppmerksom på at flisen kan se noe annerledes ut i virkeligheten, ettersom bildekvaliteten varierer mye fra skjerm til skjerm. Eventuelle reklamasjoner gjøres før montering, reklamasjoner etter montering godtas ikke. Prisen er per stykk, men produktet selges kun i hele pakker. Husk også å legge til ca 10% ekstra i avfall når du beregner flis- og klinkerbehov.
Egenskaper
| Varemerke | Arredo |
|---|---|
| Art.Nr. | 266176 |
| Mønster | Ensfarget |
| Lengde | 5 cm |
| Bredde | 5 cm |
| Farge | Grå |
| Mål | 4,5x4,5 cm |
| Tykkelse | 6 mm |
| Størrelse | 5x5 cm |
| Antall | 0,81 m²/frp |
| Antall | 10 st/frp |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| Form | Kvadratisk |
| Type | Mosaikk |
| Bruksflate | Gulv og Vegg |
| Kant | Rett |
| Overflate | Matt |
| Frostsikker | Ja |
| Serie | Wenice |
| Forbruk | + 10% |
| Nettstørrelse | 30x30 cm |
| Bruksområde | Innendørs/Utendørs |
| EAN-nr | 7340072800744 |
