
Gulvlist PergoKlikkbar 126 HvitStr Liten. Bredde: 50
39 kr
Tykkelse
Bredde

Klikkbar 126 Hvit
Str Liten. Bredde: 5039 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klikkbar og malbar middels stor gulvlist som gjør monteringen av gulvlistene lettere og finishen sømløs. Takket være Uniclic-systemet er monteringen både enklere og raskere enn med vanlige gulvlister. Installer med Pergo Multiglue for best resultat.
Klikkbar liten hvit gulvlist som gjør monteringen av gulvlistene lettere og finishen sømløs. Takket være Uniclic-systemet er monteringen både enklere og raskere enn med vanlige gulvlister. Installer med Pergo Multiglue for best resultat.Den geniale konstruksjonen sikrer at skjøtene på gulvlistene dine møtes sømløst uten skjemmende mellomrom.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | SFSKCLICKWHITE126 |
| Fuge | Uniclic |
| Type | Gulvlist |
| Tykkelse | 12 mm |
| Bredde | 50 mm |
| Lengde | 1260 mm |
| EAN-nr | 5401014612688 |
| Nobb | 60690924 |
