
Gulvlist PergoKlikkbar 240 HvitStr Middels. Bredde: 70
89 kr
Tykkelse
Bredde

Klikkbar 240 Hvit
Str Middels. Bredde: 7089 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klikkbar og malbar middels stor gulvlist som gjør monteringen av gulvlistene lettere og finishen sømløs. Takket være Uniclic-systemet er monteringen både enklere og raskere enn med vanlige gulvlister. Installer med Pergo Multiglue for best resultat.
Klikkbar middels stor hvit gulvlist som gjør monteringen av gulvlistene lettere og finishen sømløs. Takket være Uniclic-systemet er monteringen både enklere og raskere enn med vanlige gulvlister. Installer med Pergo Multiglue for best resultat. Den geniale konstruksjonen sikrer at skjøtene på gulvlistene dine møtes sømløst uten skjemmende mellomrom.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | SFPSKCLICKWHITE240 |
| Fuge | Uniclic |
| Type | Gulvlist |
| Tykkelse | 12 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Lengde | 2400 mm |
| EAN-nr | 5401014612787 |
| Nobb | 60690921 |
