
Gulvlist PergoKlikkbar 240 MalbarStr Stor. Bredde: 100
99 kr
Bredde

Klikkbar 240 Malbar
Str Stor. Bredde: 10099 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Klikkbar og malbar middels stor gulvlist som gjør monteringen av gulvlistene lettere og finishen sømløs. Takket være Uniclic-systemet er monteringen både enklere og raskere enn med vanlige gulvlister. Installer med Pergo Multiglue for best resultat.
Den geniale konstruksjonen sikrer at skjøtene på gulvlistene dine møtes sømløst uten skjemmende mellomrom. Denne gulvlisten kan males.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | SFTSKCLICKPAINT240 |
| Tykkelse | 14 mm |
| Bredde | 100 mm |
| Produkttype | Gulvlist |
| Lengde | 2400 mm |
| Fuge | Uniclic |
| EAN-nr | 5401014612824 |
| Nobb | 60690926 |
