
Skjøtelist LundbergsSolliden Mdf 824x25x19 2-Pk
399 kr
Beskrivelse
Skjøtelist i hvitfoliert MDF for Solliden-systemet. For et hjørne brukes 1 hjørnelist + 2 skjøtelistr. Selges i par.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 19673 |
| Farge | Hvit |
| Dybde | 824 mm |
| Høyde | 19 mm |
| Materiale | Mdf |
| Serie | Solliden |
| Type | SkjøteListee |
| Bredde | 50 mm |
| EAN-nr | 7392118196731 |

