


Vinylgulv PergoAura Pro Italian Marble
424 kr/m² 499 kr/m²Pris/pk 784,40
Spar 15 %
Kampanje
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Italian Marble er en moderne klassiker for en glamorøs elegant stil. Den jevne og myke strukturen gir et fint preg. Gulvet har minimalistisk fasede kanter som gir inntrykk av en større flis. Flisdesignen er perfekt for rom der du ønsker et inntrykk av keramiske fliser, men de gode egenskapene til vinyl. Og med flisene får du utseendet, men ikke den kalde følelsen. Aura Pad Pro er svært slitesterke og varige vinylgulv som passer både til privat og offentlig bruk. Takket være klikksystemet Uniclic er det svært enkelt å legge. Underlaget er integrert for å kunne legge gulvene smartere, raskere og enklere.
Varemerke
Beskrivelse
Italian Marble er en moderne klassiker for en glamorøs elegant stil. Den jevne og myke strukturen gir et fint preg. Gulvet har minimalistisk fasede kanter som gir inntrykk av en større flis. Flisdesignen er perfekt for rom der du ønsker et inntrykk av keramiske fliser, men de gode egenskapene til vinyl. Og med flisene får du utseendet, men ikke den kalde følelsen. Aura Pad Pro er svært slitesterke og varige vinylgulv som passer både til privat og offentlig bruk. Takket være klikksystemet Uniclic er det svært enkelt å legge. Underlaget er integrert for å kunne legge gulvene smartere, raskere og enklere.
Kolleksjonen Aura Pad Pro er designet for de som elsker stein. Detaljene er imponerende, og det samme er utvalget i struktur og farger.
Kolleksjonen Aura Pad Pro er tiltalende og passer i ethvert rom. Det er det naturtro designet som får denne serien til å skille seg ut. Underlaget er integrert for å kunne legge gulvene smartere, raskere og enklere.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem og boligmiljø
Kolleksjonen Aura Pad Pro er tiltalende og passer i ethvert rom. Det er det naturtro designet som får denne serien til å skille seg ut. Underlaget er integrert for å kunne legge gulvene smartere, raskere og enklere.
OBS! Vær oppmerksom på at en PC-skjerm ikke alltid kan gjengi gulvets farge og struktur på en helt korrekt måte. Husk å legge til ca 5-10% svinn når du beregner forbruk gulv.
Garanti
- Livstidsgaranti i klikksystem og boligmiljø
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | V4020-40136 |
| Montering | Klikk |
| Overflatebehandling | Superior Protective Topplag |
| Design | Italian Marble |
| Kant | Faset |
| Imitasjon | Marmor |
| Lengde | 610 mm |
| Materiale | Vinyl |
| Mønster | Flis |
| Fuge | UniclicTM |
| Serie | Aura Pad Pro |
| Antall (m2/pk) | 1,848 m²/pk |
| Antall (stk/pakke) | 10 stk/pk |
| Overflate | TitanV |
| Tykkelse | 5 mm |
| Produkttype | Vinylgulv |
| Bredde | 303 mm |
| Garanti | Livstid |
| Tåler Gulvvarme | Ja |
| EAN-nr | 5401013698164 |
| Nobb | 60045924 |