


Avslutningslist Pergo
449 kr

Avslutningslist Pergo
449 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Egner seg for høydeforskjeller på 0 -12,3 mm
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 42806434 |
| Produkttype | Tilbehør |
| Bredde | 17 mm |
| Lengde | 2700 mm |
| Høyde | 10 mm |
| EAN-nr | 7391753041567 |
| Nobb | 42806434 |
