
Fotlist North WoodEik krem, 2,4m pr. stk
299 kr

Eik krem, 2,4m pr. stk
299 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 3-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Finert mattlakk 2,4m
Fargematchet fotlist med MDF-kjerne og mattlakkert eik finér overflate. Det perfekte resultatet ligger i detaljene. Med fargematchende fotlister skaper man en helhet i rommet og lager en naturlig overgang mellom gulv og vegg.
Fargematchet fotlist med MDF-kjerne og mattlakkert eik finér overflate. Det perfekte resultatet ligger i detaljene. Med fargematchende fotlister skaper man en helhet i rommet og lager en naturlig overgang mellom gulv og vegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | North Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | 60155357 |
| Farge | Krem |
| Treslag | Eik |
| Produkttype | Fotlist |
| Overflatebehandling | Mattlakk |
| Nyanse | Lyst |
| Tykkelse | 15 mm |
| Lengde | 2400 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Antall (m2/pk) | 1 m²/frp |
| EAN-nr | 7071425900940 |
| Nobb | 60155357 |
