
Hulkillist PergoHvit
119 kr

Hvit
119 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hvit hulkillist til Pergo Laminat- og Parkettgulv, 2400 x 17 x 17 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | PGSCOTWHITE |
| Farge | Hvit |
| Materiale | MDF |
| Overflate | Melamin |
| Produkttype | Hulkillist |
| Høyde | 17 mm |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 17 mm |
| EAN-nr | 5415125045945 |
| Nobb | 47480364 |
