Beskrivelse
Gjennomsiktig list på rull som gir vanntett finish for de fargetilpassede vegglistene.
Mål: 15000 x 8 x 5 mm NEHSTRIPSCOT 15
Mål: 15000 x 8 x 5 mm NEHSTRIPSCOT 15
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 57277500 |
| Produkttype | Tilbehør |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 8 mm |
| Lengde | 15000 mm |
| Høyde | 8 mm |
| EAN-nr | 5400818870553 |
| Nobb | 57277500 |


