


List 5-i-1 Pergotil LaminatgulvPure oak 04763
349 kr
Prispresset
Design

til Laminatgulv
Pure oak 04763 349 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchet 5-i-1 list til Pergo laminatgulv.
Til ethvert Pergo laminatgulv finnes en 5-i-1 list som matcher perfekt, både farge- og strukturmessig, noe som gir et sømløst resultat.
Overflaten er laget av slite- og ripebestandig laminat. Kjernen består av HDF og bunnen er laget i plast. List 5-i-1 fra Pergo er en universallist som kan bygges om ved behov. Dvs den kan brukes som vanlig t-list, men også som nivålist og avslutningslist. Med Pergos patenterte Incizo-løsning kapper du enkelt listen til den formen du trenger.
Finnes i to størrelser, som egner seg for forskjellige gulvhøyder:
2150x48x13: egner seg for gulvhøyder mellom 7 og 10 mm.
2250x68x19: egner seg for gulvhøyder mellom 12,5 og 14 mm.
Overflaten er laget av slite- og ripebestandig laminat. Kjernen består av HDF og bunnen er laget i plast. List 5-i-1 fra Pergo er en universallist som kan bygges om ved behov. Dvs den kan brukes som vanlig t-list, men også som nivålist og avslutningslist. Med Pergos patenterte Incizo-løsning kapper du enkelt listen til den formen du trenger.
Finnes i to størrelser, som egner seg for forskjellige gulvhøyder:
2150x48x13: egner seg for gulvhøyder mellom 7 og 10 mm.
2250x68x19: egner seg for gulvhøyder mellom 12,5 og 14 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | PGINCP04763 |
| Design | Pure oak 04763 |
| Overflate | Slite- og ripebestandig laminat |
| Materiale | HDF/Laminat |
| Tykkelse | 13 mm |
| Bredde | 48 mm |
| Lengde | 2150 mm |
| Produkttype | Universallist |
| EAN-nr | 5400818587413 |
| Nobb | 56381852 |