


List 5-i-1 Pergotil LaminatgulvLys Eik Sagskur (01799)
349 kr
Prispresset
Design

til Laminatgulv
Lys Eik Sagskur (01799) 349 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchet 5-i-1 list til Pergo laminatgulv.
Til ethvert Pergo laminatgulv finnes en 5-i-1 list som matcher perfekt, både farge- og strukturmessig, noe som gir et sømløst resultat. Her får du listene du trenger for å få fine overganger mellom 2 rom eller mellom 2 gulvtyper. Du kan til og med tilpasse denne listen som trappenese.
Overflaten er laget av slite- og ripebestandig laminat. Kjernen består av HDF og bunnen er laget i plast. List 5-i-1 fra Pergo er en universallist som kan bygges om ved behov. Dvs den kan brukes som vanlig t-list, men også som nivålist og avslutningslist. Med Pergos patenterte Incizo-løsning kapper du enkelt listen til den formen du trenger.
Egner seg for gulvhøyder mellom 7 og 10 mm.
Overflaten er laget av slite- og ripebestandig laminat. Kjernen består av HDF og bunnen er laget i plast. List 5-i-1 fra Pergo er en universallist som kan bygges om ved behov. Dvs den kan brukes som vanlig t-list, men også som nivålist og avslutningslist. Med Pergos patenterte Incizo-løsning kapper du enkelt listen til den formen du trenger.
Egner seg for gulvhøyder mellom 7 og 10 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 47482502 |
| Design | Lys Eik Sagskur (01799) |
| Overflate | Slite- og ripebestandig laminat |
| Materiale | HDF |
| Tykkelse | 13 mm |
| Bredde | 48 mm |
| Lengde | 2150 mm |
| Produkttype | Universallist |
| EAN-nr | 5415125045129 |
| Nobb | 47482502 |