Beskrivelse
5-i-1 list til Pergo rigd vinylgulv. Få en perfekt avslutning på gulvet med fargematchet overgang, t-list og endeprofil.
Pergos 5-i- 1 gir ulike listetyper for ulike deler av gulvet, alt i en praktisk pakke. Her får du listene du trenger for å få fine overganger mellom 2 rom eller mellom 2 gulvtyper. Du kan til og med tilpasse denne listen som trappenese.
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Produkttype | Universallist |
| Materiale | PVC |
| Imitasjon | Eik |
| Tykkelse | 8 mm |
| Bredde | 45 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Design | Beige Washed Oak (40080), Grey Washed Oak (40082) |
| Farge | Beige, Grå |


