


List 5-I-1 Pergotil VinylgulvGrey Gentle Oak (40164)
649 kr
Design

til Vinylgulv
Grey Gentle Oak (40164) 649 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchet 5-i-1 list til Pergo vinylgulv.
Pergos 5-i- 1 gir ulike listetyper for ulike deler av gulvet, alt i en praktisk pakke. Her får du listene du trenger for å få fine overganger mellom 2 rom eller mellom 2 gulvtyper. Du kan til og med tilpasse denne listen som trappenese.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 55174026 |
| Design | Grey Gentle Oak (40164) |
| Materiale | HDF |
| Imitasjon | Eik |
| Tykkelse | 8 mm |
| Bredde | 45 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Produkttype | Universallist |
| Overflate | PVC-folie |
| EAN-nr | 5400818169954 |
| Nobb | 55174026 |
