


Overgangsprofil PergoVinylClay
349 kr
Design: Clay

Vinyl
Clay 349 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Denne tynne og elegante profilen kan brukes i overgangen mellom et høyere og lavere gulv.
Overflate: slitesterk aluminium. Fås også i fargene: Champagne, Clay og Coffee. Montering med medfølgende underprofil. Lim underprofilen til undergulvet, trykk deretter adapterprofilen inn i underprofilen. Tips: bruk en hammer og f.eks. tappeblokken som hjelp til å trykke adapterprofilen i underprofilen.
Overflate: slitesterk aluminium. Fås også i fargene: Champagne, Clay og Coffee. Montering med medfølgende underprofil. Lim underprofilen til undergulvet, trykk deretter adapterprofilen inn i underprofilen. Tips: bruk en hammer og f.eks. tappeblokken som hjelp til å trykke adapterprofilen i underprofilen.
Varemerke
Beskrivelse
Denne tynne og elegante profilen kan brukes i overgangen mellom et høyere og lavere gulv.
Overflate: slitesterk aluminium. Fås også i fargene: Champagne, Clay og Coffee. Montering med medfølgende underprofil. Lim underprofilen til undergulvet, trykk deretter adapterprofilen inn i underprofilen. Tips: bruk en hammer og f.eks. tappeblokken som hjelp til å trykke adapterprofilen i underprofilen.
Overflate: slitesterk aluminium. Fås også i fargene: Champagne, Clay og Coffee. Montering med medfølgende underprofil. Lim underprofilen til undergulvet, trykk deretter adapterprofilen inn i underprofilen. Tips: bruk en hammer og f.eks. tappeblokken som hjelp til å trykke adapterprofilen i underprofilen.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60046537 |
| Design | Clay |
| Bredde | 38 mm |
| Lengde | 2000 mm |
| Høyde | 7 mm |
| Produkttype | Overgangsprofil |
| EAN-nr | 5401013630478 |
| Nobb | 60046537 |




