Beskrivelse
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 49511575 |
| Produkttype | Rampeprofil |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 55 mm |
| Lengde | 200 mm |
| Høyde | 11 mm |
| EAN-nr | 5415125332151 |
| Nobb | 49511575 |
| Varemerke | Pergo |
|---|---|
| Art.Nr. | 49511575 |
| Produkttype | Rampeprofil |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 55 mm |
| Lengde | 200 mm |
| Høyde | 11 mm |
| EAN-nr | 5415125332151 |
| Nobb | 49511575 |