
Sokkellist BerryAllocCrush LYS 2,4m
139 kr
Prispresset
Beskrivelse
Sokkellist som gir den perfekte avslutningen på laminatgulvet ditt. BerryAlloc har fargetilpassede gulvlister og T lister til nesten alle dekorer.
OBS! Selges kun sammen med laminatgulv fra BerryAlloc!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 55015777 |
| Design | Crush Lys |
| Materiale | Direktelaminat, MDF |
| Type | Sokkellist |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 14 mm |
| Bredde | 60 mm |
| EAN-nr | 5414404203908 |
| Nobb | 55015777 |

