Beskrivelse
Fargematchende sokkellister til Parqwood. BerryAlloc har fargetilpassede gulvlister og T lister til nesten alle dekorer.
OBS! Selges kun sammen med gulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60742989B |
| Materiale | Tre |
| Serie | Parqwood |
| Type | Sokkellist |
| Lengde | 1950 mm |
| Tykkelse | 14 mm |
| Bredde | 69 mm |
| Design | Albatre, Ambre, Nature, Nude, Silk |

