
Sokkellist BerryAlloctil Høytrykkslaminatgulv
fra 115 kr/stPris/pk 460
Prispresset
Velg Design
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Sokkellist som gir den perfekte avslutningen på laminatgulvet ditt. BerryAlloc har fargetilpassede gulvlister og T lister til nesten alle dekorer. Avslutning og nivålister finnes i aluminiums farge.
OBS! Selges kun sammen med laminatgulv fra BerryAlloc!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 57321002B |
| Materiale | MDF |
| Type | Sokkellist |
| Lengde | 2400 mm |
| Tykkelse | 14 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Design | Ask Hvit, Atlas, Bergen Eik, Blackstone, Bond Eik, Butterscotch Oak, Champs Elysees, Dolomites, Doussie Oljet, Dune Oak, Eik Canyon Lys, Eik Canyon Mørk, Eik Hvitoljet, Eik Natur 4592, Eik Smoked, Elegant Eik Natur, Etna Grey, Etna Light Brown, Havana Oak, Katla Arctic, Katla Natural, Katla Natural Honey, Katla Nordic, København Eik, La Rambla, Limestone Grey, Limestone Sand, Lutet Furu, Lys Eik, Magnificent Mile, Rodeo Drive, Ventura Blvd, Via Monte |
| Imitasjon | Betong, Eik, Tre |
