
Sokkellist BerryAlloctil Høytrykkslaminatgulv
fra 129 kr
Prispresset
Velg Design
Velg Tykkelse
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Fargematchende sokkellister i MDF til laminatgulv og vinylgulv.
OBS! Selges kun sammen med laminatgulv og vinylgulv fra BerryAlloc!
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 60053651B |
| Materiale | MDF |
| Serie | Original/Grand Avenue/Grand Majestic |
| Type | Sokkellist |
| Lengde | 2400 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Design | Balder Oak, Danish Pine, Eldar Oak, Embla Oak, Etna Brown, Etna Light Brown, Fifth Avenue, Forest Pine, Freya Oak, Golden Lane, Idunn Oak, Loki Oak, Odin Oak, Panderosa Pine, Saga Oak, Via Giulia, Via Roma |
| Tykkelse | 12, 14 mm |
